LITEP, spol. s r.o., 798 04 Dětkovice 70, ČR
 
O FIRMĚ Tel. / Fax: 582 357 280
 
Úvodní strana O firmě Sortiment zboží Sortiment z technické pryže Kontaktní informace
Anglicky


Jsme výrobní a obchodní firma s počtem zaměstnanců do 25. Od roku 1993 podnikáme v oblasti gumárenské výroby. Našim výrobním sortimentem je lisovaná technická pryž, odhlučňovací folie k tlumení průchozího hluku, opravné materiály pro pneuservisy.

Technickou pryž vyrábíme na klasických gumárenských vulkanizačních lisech s rozměrem formy 400x400mm, 600x600mm, 800x800mm. Jsme schopni vyrábět těsnění, manžety, vlnovce, krátké hadice (kolena), pryžové pružiny (silentbloky) gumokov, průchodky, dorazy, těsnění.

Mezi naše odběratele patří např. Liaz, Tatra, Avia, Zetor, Matador, Barum Continental, OGW Polenz, Asperg Stuttgart. Umíme pracovat s celým sortimentem pryží ( běžné, olejivzdorné, ozonuvzdorné, teplovzdorné,...)

Kaučukové směsi nakupujeme od renomovaných výrobců - Rubena, Konty, Thona, Wacker-Chemie.

Na základě výkresu výrobků zpracujeme výrobní dokumentaci formy a navrhneme vhodnou pryž. Základem zvukoizolační folie je směs kaučuku a plastu. Folie splňuje požadavky na použití v interieru vozidel. Opravný materiál slouží k běžným opravám duší a plášťů jízdních kol, osobních aut, zemědělských a průmyslových strojů.

Jestliže Vás naše nabídka oslovila, budeme se těšit na Váš kontakt.

     copyright © 2002 - LITEP, spol. s r.o. | www.inter-bazar.cz
webdesign